Prūsim joprojām ir aizdomas par negodīgu spēli

"Galvenais, lai cīņa būtu godīga," pirms nedēļas nogalē gaidāmajiem četrinieku startiem uzsver Latvijas bobsleja izlases treneris Sandis Prūsis. Viņam joprojām ir aizdomas, ka tā varētu arī nebūt. Konkrēti nevienu vārdā Prūsis nesauc, bet var noprast, ka šeit runa varētu būt par mājniekiem krieviem.

"Tās ir tikai aizdomas. Man nav pilnīgi nekādu pierādījumu. Es esmu te dzirdējis no kāda žurnālista, ka  viņš 100% zina, ka tas un tas tad un tad brauca ar kaut kādām "kreisām" slidām. Man nav tādu pierādījumu. Es arī neapvainoju šobrīd nevienu, bet ir dažas lietas, kas mani dara bažīgu vai uzmanīgu. Ko lai tur dara - tās ir lielo kungu spēles, ko tur mēs, maziņie," nosaka Sandis Prūsis. 

Prūsis uzsver, ka godīgā veidā gan bobslejā, gan, iespējams, arī skeletonā Latvijā ir sasniegti savi tehniskās sagatavotības griesti. Ja gribas rezultātu uzlabot vēl vairāk, tagad būtu jāpiesaista palīgspēki no citām valstīm.

"Es teiktu, ka slieču slīdamība mums vispār ir pirmatnējā līmenī," atzsīt treneris.

Prūsis uzsver - pēc tam, kad tiesneši slidas pārbauda ar smilšpapīru, tās izskatās dažādas, lai gan tām būtu jābūt no viena materiāla. Turklāt tiesnešu pārbaude esot diezgan formāla. 

"Mēs tikai varam saspļaut plaukstās un dot virsū," noslēgumā kareivīgi nosaka Sandis Prūsis. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Bobslejs
Sports
Jaunākie
Interesanti