Miņins cer turpināt darbu Krievijas sieviešu bobsleja izlasē

Jānis Miņins cer turpināt darbu Krievijas sieviešu bobsleja izlases vecākā trenera amatā arī pēc Soču ziemas olimpiskajām spēlēm, kur viņa vadītās sportistes uz godalgām nepretendēja. Miņins cer pagarināt līgumu, kas bija spēkā līdz olimpisko spēļu noslēgumam.

Krievijas spēcīgākais sieviešu divnieks Sočos ieņēma 9.vietu, taču Miņins uzskata, ka komandai ir labas perspektīvas. Miņins Krievijā sāka strādāt pirms pašreizējās sezonas, taču viņš ir gatavs arī situācijai, ka Krievijas bobsleja federācija ar viņu nevēlēsies turpināt sadarbību.

"Līgums man bija līdz [Soču] olimpiādes beigām. Ja strādāsim tālāk, ja tādu lēmumu pieņems Krievijas bobsleja federācijas prezidents un galvenais treneris [Pjērs Ludērs], es, protams, pieņemšu šo izaicinājumu. Es, protams, uzņemos pilnu atbildību par rezultātiem olimpiādē, jo esmu sieviešu izlases vecākais treneris," uzsvēra bijušais Latvijas bobsleja izlases līderis.

Sportista karjeru Miņins pabeidza 2011.gadā pēc nesaskaņām ar Latvijas bobsleja federācijas vadību. Pirms kļūšanas par treneri Krievijā viņš divas sezonas trenēja Beļģijas bobslejistes. Sportista karjerā Miņins 2008.gadā uzvarēja Eiropas čempionātā, bet 2009.gadā ieguva bronzu pasaules čempionātā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Bobslejs
Sports
Jaunākie
Interesanti