Latvijas bobslejā trešo reizi starpsezonā rīko testus jaunu stūmēju piesaistīšanai

Centienos nostiprināt komandu jauna olimpiskā cikla sākumā Latvijas bobslejā trešo reizi starpsezonā rīkos testus jaunu stūmēju piesaistīšanai, liecina Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) informācija. Jauno stūmēju testi paredzēti 1. oktobrī Murjāņu Sporta ģimnāzijā.

LBSF saskata nepieciešamību pēc sīvākas konkurences stūmēju vidū, lai veicinātu straujāku izaugsmi un lai Latvijas sportistu vārdi atgrieztos starta ieskrējiena rekordistu sarakstos.

Pēc iepriekšējās sezonas noslēguma testi potenciālajiem stūmējiem tika rīkoti aprīlī, un nākamais mēģinājums piesaistīt jaunus talantus sekoja maija beigās. Pēc iepriekšējā olimpiskā cikla Latvijas bobslejā tika uzņemts kurss uz komandas atjaunošanu un paplašināšanu, lai spētu pretendēt uz augstākajām vietām 2026. gada ziemas olimpiskajās spēlēs Itālijā. 

Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis uzsvēra, ka sportistiem tiek nodrošināta gan tehnika, gan ekipējums un treniņu process, tādēļ bobslejistus jau no pirmās dienas uzskata par profesionāļiem un no viņiem prasa nopietnu attieksmi pret sportu.

Ekmanis testos 1. oktobrī cer ieraudzīt spēcīgus kandidātus, kuri jau rudenī būtu gatavi iesaistīties treniņos.

Uz bobslejistu atlasi aicina spēcīgus, ātrus un sevis apliecināt gribošus jauniešus, vēlams 16 līdz 26 gadu vecumā. Bobsleja atlases testu programmā būs 30 metru skrējiens gaitā un bobsleja trenažiera stumšana. Priekšrocības būs kandidātiem, kuri spēs veikt 30 metrus gaitā ne lēnāk kā 3,20 sekundēs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti