Sporta studija

Sporta studija

Sporta studija

Artūrs Štālbergs aicina uzlabot jauno basketbolistu fizisko sagatavotību

Sandis Prūsis cer uz lielāku konkurenci bobsleja izlasē

Latvijas bobslejā sākas pakāpeniska paaudžu maiņa

Latvijas bobsleja komanda šobrīd ir pārbūves stadijā, ko var dēvēt par pakāpenisku paaudžu maiņu, lai nākotnē nebūtu robu. Vasarā bijis diezgan plašs jauno stūmēju iesaukums un, šķiet, tas ir arī gana kvalitatīvs.

Bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis “Sporta studijai” atklāja, ka iesaukums ir bijis liels – 25 cilvēki. Tik liels neesot bijis vismaz pēdējos 20-25 gadus. Tiesa gan, jaunajiem vēl jātiek līdz ledus treniņiem.

Pēc izlaistas sezonas bobslejā atgriezīsies Oskars Melbārdis, taču šo sezonu viņš sāks ar otrā līmeņa sacensībām Eiropas kausos. “Paldies dievam, viņam apetīte uz braukšanu nav zudusi,” pauda Prūsis.

Īslaicīgi kā stūmējs atgriezīsies Daumants Dreiškens, taču tas tiešām būs tikai īslaicīgi. Ilgtermiņā Prūsis redz Daumantu kā fiziskās sagatavotības treneri.

Gana iespaidīgs jaunajā sezonā solās būt arī treneru korpuss, jo to papildināta tādi bobsleja smagsvari kā Jānis Ķipurs un Jānis Skrastiņš. Prūsis norāda, ka daudz kas būs jāizrunā. Visi esot palikuši vecāki, prātīgāki – jāpamēģina, kā būs sastrādāties.

Prūsis uzskata, ka arī nākamajā sezonā bobslejā dominēs vācieši. Taču līdz olimpiskajām spēlēm vēl divarpus gadi. Jaunā sezona sāksies 29. novembrī Pārksitijā, un tā noslēgsies Siguldā ar Pasaules kausa posmu, kas būs arī Eiropas čempionāts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti