Krievijas bobslejists Kasjanovs: Taisnība ir mūsu pusē

Piektdien bobsleja divnieku sacensībās Vistlerā Krievijas pilots Aleksandrs Kasjanovs, par kura 2014. gada Soču ziemas olimpisko spēļu rezultāta anulēšanu vēl spriež, izteicis protestu, aprakstot savas kamanas.

Potenciālais grēkāzis Kasjanovs šorīt sacentās Vistlerā. Uz viņa vadīto kamanu sāniem bija liels, visticamāk, ar marķieri uzrakstīts ziņojums gan angļu, gan krievu valodās „Taisnība ir mūsu pusē. Soči 2014”.

Kasjanovs: Taisnība ir mūsu pusēMārtiņš Kļavenieks

Ja Kasjanova rezultāts Soču olimpiskajās spēlēs tiks anulēts, tad Oskaram Melbārdim ar Daumantu Dreiškenu pienāksies arī Soču spēļu bronza divniekos.

Krievijas puse gan visas apsūdzības par dopinga lietošanu joprojām noraida. Viņu vietējās bobsleja un skeletona federācijas prezidents Aleksandrs Zubkovs, kuram vakar atņēma divas Soču zelta medaļas, izteicies, ka viņš šajos radikālajos soļos saredz politisku motivāciju. Tas nākot par labu politiskajām lielvarām.

Jau tika ziņots, ka piektdien Melbārža vadītā ekipāža Vistlerā izcīnīja bronzu.

Jau naktī uz svētdienu Vistlerā sacentīsies arī bobsleja četrinieki, bet pēc tam sekos divu nedēļu pauze. Tās laikā, iespējams, Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija nolems piešķirt Latvijai tai pienākošās Soču olimpiskās medaļas – divus zeltus un divas bronzas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Bobslejs
Sports
Jaunākie
Interesanti