Pasaules kauss bobslejā un skeletonā

Pasaules kauss bobslejā. 1.brauciens četriniekiem. Pārraide no Leikplesidas

Pasaules kauss bobslejā un skeletonā

Ralfa Bērziņa četrinieka pirmais brauciens

Pasaules kauss bobslejā. 2.brauciens četriniekiem

Ķibermaņa četrinieku Leikplesidā no bronzas medaļas šķir 0,02 sekundes. Interesantākās epizodes

Latvijas bobslejista Oskara Ķibermaņa četrinieka ekipāža svētdien Leikplesidas trasē ASV Pasaules kausa otrajā posmā izcīnīja ceturto vietu. Viņu no bronzas medaļas šķira vien 0,02 sekundes.

Par sacensību uzvarētāju šajā posmā kļuva amerikāņa Džastina Kripsa četrinieks, kurš atstāja aiz sevis  vāciešus Johanesu Lohneru un Frančesko Frīdrihu.

Pirmais brauciens četriniekiem

Ķibermanis ar stūmējiem Matīsu Mikni, Lauri Kaufmani un Arvi Vilkasti uz starta devās kā piektais. Starta laiks ekipāžais bija ļoti labs, bet kļūdas trasē samazināja ātrumu. Ķibermaņa četrinieks finišēja 55.12 sekundēs. Tas viņam deva piekto labāko rezultātu, no brauciena līdera, kanādieša Džastina Kripsa pilotētās četrinieku ekipāžas atpaliekot 0,30 sekundes.

Ķibermaņa četrinieka pirmais brauciens

Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis LTV telefonintervijā atzina, ka Ķibermanis pieļāvis nelielas kļūdas, kas arī dzesēja rezultātu, taču ietekmējuši arī laika apstākļi – labāk slīdēja tiem, kas brauca uz beigām. Taču Prūsis neatmeta cerību, ka Ķibermanis vēl varētu cīnīties par trijnieku.

Telefosaruna ar Prūsi pēc pirmā brauciena

Otrajā braucienā Ķibermaņa ekipāžas starts bija vēl ātrāks, un arī brauciens izdevās lieliski - 54,68 sekundes, kas bija otrais labākais. Divu braucienu summā Ķibermanim minūte un 49,80 sekundes. No līdera Kripsa divu vraucienu summā Ķibermanis atpalika 0,35 sekundes.

Ķibermaņa četrinieka otrais brauciens

Otrā brauciena spilgtākās epizodes

Prūsis telefonsarunā norādīja, ka otrais brauciens bija labs, un viņš pozitīvi vērtēja arī visus posmus, kas aizvadīti ASV. Nākamgad Ķibermaņa ekipāža būs kā pirmā, bet par otro vēl būs jālemj - vai otrais pilots būs Ralfs Bērziņš, vai arī Oskars Melbārdis, kurš šobrīd startē Eiropas kausā.

Saruna ar treneri Prūsi

Šobrīd Pasaules kausa kopvērtējumā pēc divām aizvadītām sacensībām līderpozīcijās ar 450 punktiem ir Kripss, otro pozīciju ar 402 punktiem dala Lohners un Ķibermanis, bet 392 punkti ir Frīdriham.

Jau ziņots, ka Ķibermanis ar stūmējiem Matīsu Mikni, Lauri Kaufmani un Arvi Vilkasti sestdien Leikpleisidā izcīnīja sudraba medaļu, par 0,39 sekundēm piekāpjoties vien kanāditim Džastinam Kripsam.

Pasaules kausa sezonā trešais posms risināsies uzreiz pēc Jaungada Vinterbergas trasē, Vācijā.

Tikmēr Oskara Melbārža ekipāža ar stūmējiem Edgaru Pirogu, Edgaru Nemmi un Māri Priekuli svētdien Vācijā notiekošajā Eiropas kausa trešajā posmā izcīnīja septīto vietu četrinieku sacensībās. Uzvaru šajās sacensībās svinēja vācieša Beneta Bihmillera pilotētais četrinieks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Bobslejs
Sports
Jaunākie
Interesanti