Cipuļa pilotētais bobsleja četrinieks vēlreiz sudraba pozīcijā Eiropas kausa posmā

Emīla Cipuļa pilotētā bobsleja bobsleja četrinieka ekipāža piektdien Īglsas trasē Austrijā sasniedza 2. vietu Eiropas kausa posma sacensībās, liecina rīkotāju informācija.

Jēkaba Kalendas ekipāža noslēdza labāko sešinieku, ar ko 20 gadu vecajam Latvijas pilotam pietika, lai nodrošinātu tiesības četriniekos startēt Pasaules kausa līmenī.

Cipulis ar stūmējiem Matīsu Mikni, Dāvi Spriņģi un Kristu Lindenblatu piekāpās tikai Vācijas pilotam Niko Zemleram, zaudējot 0,07 sekundes. Pēc pirmā brauciena Latvijas spēcīgākā ekipāža bija vadībā, tomēr otrajā braucienā uzvaru nodrošināja Zemlera četrinieks. Cipuļa četrinieks otrajā braucienā bija otrais.

Kalenda ar stūmējiem Mareku Lazdānu, Lauri Kaufmani un Arni Bebrišu no uzvarētājiem atpalika 0,72 sekundes. Kalendas četriniekam braucienos bija 7. un 6. rezultāts. 

Startēja 19 ekipāžas.

Jau vēstīts, ka piektdien Eiropas kausa posma divnieku sacensībās Cipulis ar Edgaru Nemmi sasniedza 3. vietu.

Pirms Jaungada pēdējās Eiropas kausa sacensībās sestdien vēlreiz sacentīsies četrinieku ekipāžas. 

Lai palīdzētu jaunajiem bobslejistiem labāk adaptēties sacensību apritē un mazinātu izmaksas, Latvijas izlase līdz gadumijai nestartē Pasaules kausa sacensībās Ziemeļamerikā. Komanda turpina trenēties un sacensībās startē pakāpi zemākajā Eiropas kausā. Pasaules kausa izcīņā Latvijas bobslejisti atgriezīsies janvāra sākumā uz ceturto posmu Vinterbergas trasē Vācijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti