Sporta ziņas

Vieglatlētikas balva

Sporta ziņas

Kaspars Kambala aizvada savu pēdējo spēli Lielajā basketbolā

Latvijas skeletonisti un bobslejisti Siguldā aizvada treniņus pirms EK posma

Bobslejists Bērziņš: Eiropas junioru čempionātā Siguldā visam jābūt kārtībā

Nedēļas nogalē Siguldā risināsies Eiropas kausa posms un Eiropas junioru čempionāts skeletonā un bobslejā. Favorīta statusā bobslejistu konkurencē jāiejūtas pilota Ralfa Bērziņa ekipāžai, kas šosezon jau startē Pasaules kausa posmos.

Bērziņa ekipāžai pēc atgriešanās mājās no Pasaules kausa posma Austrijā vēl nepieciešami treniņi, lai piebrauktu trasi, bet pilots ir noskaņots cerīgi. Intervijā Latvijas Televīzijai Bērziņš pastāstīja, ka pārlēkšana no Pasaules kausa sacensībām uz Eiropas kausa apriti ir pasmaga, jo bobslejisti tikai otro dienu ir Latvijā pēc mājupceļa no Īglsas.

"Ir vēl kļūdiņas, kas jāpalabo, bet laiks ir, un domāju, ka būs labi sacensībās," teica Bērziņš. 

Savukārt Helvija Babra un brāļu Laura un Dāvja Kaufmaņu ekipāžas debijas sezonas gaitā krietni samazinājušas kritienu biežumu un aizvadījušas solīdus treniņbraucienus Siguldas trasē.

Tikmēr skeletonā lielākas cerības mājinieki saista ar Kristu Netlauu, lai gan sezona viņam pagaidām nav bijusi tik veiksmīga kā pērn. Netlaus ir apņēmies ar veiksmīgu startu Siguldā sezonas galvenajās sacensībās pirmkārt pierādīt pašam sev, ka var sasniegt labu rezultātu.

Skeletonā Latviju puišu konkurencē pārstāvēs arī Elvis Veinbergs un Mārtiņš Muižnieks, kam vēl jāuzkrāj pieredze. Savukārt dāmām Endijai Tēraudai un Dārtai Zuntei jācīnās par vietu desmitniekā. Zunte trešdien treniņā pat laboja personīgo trases rekordu.

Eiropas kausa un Eiropas junioru čempionāta sacensības Siguldas trasē norisināsies piektdien un sestdien.

Saistītie raksti
Bobslejs
Sports
Jaunākie
Interesanti