Bobslejista Cipuļa divnieks Altenbergā ierindojas astotajā vietā

Otrdien Eiropas kausa izcīņa bobslejā turpinājās vēl ar vienām sacīkstēm divniekiem Altenbergā, bet pēc iepriekšējo dienu kritieniem startēja vien 21 ekipāža. Emīls Cipulis ar stūmēju Edgaru Nemmi šajā posmā finišēja astotajā vietā, vēsta Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Vācijas pilots Maksimilans Ilmans, otrais cits vācietis Adams Amours un trešais itālietis Patriks Baumgertners. Jēkabs Kalenda ar bobsleja debitantu 20 gadus veco Mareku Lazdānu šoreiz 14. vietā.

Pirmajā braucienā Cipuļa ekipāžai dalīts septītais laiks, bet Kalendam – 17. laiks.

Otrajā braucienā Cipuļa duetam nācās startēt pēc nelielas pauzes trasē, jo tieši pirms viņa krita Itālijas pilots. Starta ieskrējiens gan atkaļ ļoti labs, otrais laiks, līdz lielajam aplim viņš apsteidza savu pirmā brauciena grafiku, bet beigās tomēr dažas simtdaļas pazaudēja. Summā šoreiz Cipulim astotā vieta. Kalendam izdevās otrajā braucienā uzlabot savu laiku un apdzīt dažus konkurentus, beigās jaunajam pilotam 14. vieta šajā posmā. 

Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis norādīja: "Es vērtēju šo dienu kā visai labu. Jā, varbūt Cipulim tas pirmais brauciens un pozīcija bija cerīgāka, visi turpat blakus, bet otrajā tik labi nesanāca. Atkal ceturtā virāža, vēlāk jau dzisa ātrums. Par jauno Kalendu esmu priecīgs, kā nekā šodien viņa stūmējam Marekam Lazdānam vispār pirmie mači bobslejā, abiem 20 gadi, un otrais brauciens izdevās labāks, progress ir. Jācer, viss labi būs arī četriniekos, sākumā būs treniņi un tad mači nedēļas nogalē."

Pirmdien Cipulis kopā ar Matīsu Mikni bija devītajā vietā Altenbergā un Kalenda kopā ar Ivo Danu Kleinbergu – 11. vietā.

Nedēļas nogalē Altenbergā, piektdien un sestdien, vēl būs sacensības četriniekiem Eiropas kausā, tad arī skeletons jaunajā Bludences trasē Austrijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti