Bobsleja pilots Melbārdis pēc veiksmīgās sezonas uzteic Latvijā ražotās kamanas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Pasaules kausa ieguvējs un pasaules čempionātā šogad divas medaļas izcīnījušais bobsleja pilots Oskars Melbārdis Latvijas Radio pastāstīja, ka ir ļoti apmierināts ar Latvijā ražotajām kamanām, kam bija ļoti nozīmīga loma veiksmīgajā sezonā. Melbārdis trešdien bija viens no ziemas sporta veidu sportistiem, kurus ar gūtajiem panākumiem sveica Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Melbārdis kopā ar stūmēju Daumantu Dreiškenu nule kā pasaules čempionātā Vācijā izcīnīja sudraba medaļas divnieku konkurencē, bet ar Arvja Vilkastes un Jāņa Strengas palīdzību tika arī pie bronzas medaļas četrinieku ekipāžu sacensībās.

Nozīmīgs faktors gūtajos panākumos ir tepat Latvijā ražotās bobsleja kamanas - tās sevi ļoti labi parādīja gan divnieku sacensībās, gan teicamas bija arī četrinieka olimpiskās kamanas, paskaidroja Melbārdis. Viņš atzina, ka sezona tiešām izvērtās ļoti laba ar pat negaidīti augstiem rezultātiem.

Arī Melbārža ekipāžas stūmējs Dreiškens uzteica gan komandas tehniku, gan savstarpējo sapratni un ilgstošo sadarbību, kas veicināja panākumu gūšanu.

Bobslejists Daumants Dreiškens par aizvadīto sezonu
00:00 / 00:47
Lejuplādēt

Visa komanda bija motivēta un gāja uz vienu rezultātu, turklāt veiksmīgais sezonas sākums bija labs grūdiens tikpat veiksmīgam turpinājumam, atzina Melbārdis. Pērn Soču ziemas olimpiskajās spēlēs gūtās emocijas un pieredze viņam palīdzējušas šogad atbildīgākajos startos sasniegt labus rezultātus.

Pēc atgriešanās mājās Melbārdim patīkamas emocijas bija, satiekot ģimeni - sievu un mazo puiku. Bobsleja pilots atzina, ka pasaules čempionātā četrinieku sacensībās neveiksmīgais pēdējā brauciena starta ieskrējiens jau ir aizmirsies.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti