Bobsleja izlasē cer uz agru rudeni un ledu Siguldas starta estakādē

Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis cer uz drīzu vēsāka laika iestāšanos, kas pavērtu iespēju Siguldā uzliet ledu starta estakādē. Prūsis sarunā Latvijas Radio atzina, ka nodarbības starta estakādē izlasei būs tuvākais darba uzdevums.

Tuvāk ziemai bobslejistiem jau paredzēts specializēts treniņu darbs trasē un estakādē, kā arī ekipāžu veidošana un treniņi veiklākai ielēkšanai kamanās. Latvijas bobsleja izlases kodols trenējas jau kopš jūnija.   

Sandis Prūsis par bobsleja izlases plāniemMāris Bergs

Vasaras beigās bobslejā paredzēta vēl viena atlases testu sērija, meklējot jaunus stūmējus izlases papildināšanai. Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis iepriekš Latvijas Radio pauda pārliecību, ka jaunajiem stūmējiem vēl ir iespēja iekļūt olimpiskajā komandā dalībai 2022. gada Pekinas ziemas spēlēs, ja vien viņi parādīs sevi no vislabākās puses. 

Atlases testi 5. septembrī paredzēti Siguldas sporta centrā. LBSF aicina pieteikties spēcīgus, ātrus un sevi apliecināt gribošus jauniešus, vēlams vecumā no 16 līdz 26 gadiem. Atlasei var pieteikties gan vīrieši, gan sievietes.

Labākas izredzes testos būs kandidātiem, kas spēs veikt 30 metrus gaitā vismaz 3,20 sekundēs.

Atlases testi bobsleja un skeletona izlasē notika arī maija beigās. Prūsis tolaik atzina, ka jaunpienācēju vidū ir vairāki potenciālie izlases dalībnieki.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Bobslejs
Sports
Jaunākie
Interesanti