Sporta ziņas

Kaspars Kambala aizvada savu pēdējo spēli Lielajā basketbolā

Sporta ziņas

EČ daiļslidošanā. Izvēles programma sievietēm uzvarētāja

Siguldā aizrit Eiropas kausa posms junioriem bobslejā

Bērziņa bobsleja divnieks finišē otrajā vietā Eiropas kausa posmā Siguldā

Ralfa Bērziņa pilotētais bobsleja divnieks piektdien Siguldā ieguva otro vietu Eiropas kausa posmā, kur pārējās divas Latvijas ekipāžas labāko desmitniekā netika, liecina rīkotāju informācija.

Bērziņš ar stūmēju Dāvi Spriņģi bija līderi pēc pirmā brauciena, tomēr divu braucienu summā 0,07 sekundes zaudēja vācieša Kristofa Hāfera ekipāžai.

Pēc sacīkstēm Bērziņš intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka bija kļūdas trasē, bet tās tiks labotas. Pilots uzsvēra, ka nav ko bēdāties, un kopumā ar paveikto bija apmierināts. 

Helvijs Babris ar stūmēju Edgaru Nemmi dalīja 12.vietu, bet brāļu Dāvja un Laura Kaufmaņu ekipāža 14.vietā noslēdza ieskaitītu rezultātu ieguvušo dalībnieku sarakstu. Otrajā braucienā Kaufmaņu ekipāža nokrita.

Babris intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka apzinās sevi kā jaunu bobsleja pilotu, tādēļ ir daudz pēc kā tiekties.

Sestdien Siguldas trasē Eiropas kausa sezonas noslēgumā kļūs zināmi arī Eiropas junioru un U-23 čempioni. Par Eiropas junioru čempionāta godalgām cīnīsies arī skeletonā.

Bobslejs
Sports
Jaunākie
Interesanti