Uzvaru biatlona iedzīšanā izcīna vācietis Ēriks Lesers; pārtrūkst Fijona-Maijē triumfa sērija

Pasaules kausa sezonas noslēguma posmā sestdien Norvēģijā 12,5 kilometru iedzīšanā uzvaru izcīnīja vācu biatlonists Ēriks Lesers. Vācijas sportistam šīs bija karjeras pēdējās iedzīšanas sacensības.

Ēriks Lesers distanci veica bez kļūdām šaušanā, distanci pabeidzot 32 minūtēs un 3,8 sekundēs. Šī bija Lesera karjeras otrā uzvara iedzīšanā - pirmo viņš izcīnīja 2015. gadā. Lesers svētdien aizvadīs savas biatlona karjeras pēdējās sacensības - distanci ar kopēju startu.

Otrais finišēja šīs sezonas kopvērtējuma uzvarētājs - francūzis Kantēns Fijons-Maijē, kurš pieļāva vienu šaušanas kļūdu un līderim zaudēja 9,4 sekundes. Norvēģu biatlonists Sturla Holms Legreids no līdera atpalika 22,7 sekundes un finišēja trešais. Legreids pieļāva trīs šaušanas kļūdas.

Sezonas izskaņā svētdien Holmenkollenā norisināsies sacīkstes distancē ar kopēju startu.

Sezonas pēdējā posmā nepiedalās Krievijas un Baltkrievijas sportisti - Starptautiskā Biatlona savienība (IBU) viņu pārstāvētās nacionālās federācijas diskvalificēja uz nenoteiktu laiku par IBU statūtu humanitārajam garam neatbilstošu rīcību.