Biatlons

Pasaules kausa izcīņa biatlonā. Sprints vīriešiem. A.Rastorgujevs. Pirmā šautuve

Biatlons

Pasaules kausa izcīņa biatlonā. Stafete sievietēm

Pasaules kausa izcīņa biatlonā. Sprints vīriešiem

Trīs soda apļus slēpojušais Rastorgujevs atkārto savu sezonā labāko rezultātu

Latvijas biatlona izlases līderis Andrejs Rastorgujevs piektdien lietainajā Oberhofā, Vācijā, pieļāva trīs kļūdas šaušanā, bet 10 kilometru sprintā finišēja 18.vietā, kas viņam ir atkārtots labākais rezultāts Pasaules kausa sezonā.

Uzvarēja pieredzējušais francūzis Martēns Furkads, kurš šāva bez kļūdām, bet finišu sasniedza pēc 25 minūtēm un 27,2 sekundēm. Otro vietu ieguva uzvarētāja tautietis Emiljēns Žakelēns, atpaliekot 25,5 sekundes, bet laureātu trijnieku noslēdza vācietis Johaness Kūns 33,0 sekundes aiz uzvarētāja. Gan Žakelēns, gan Kūns veica pa vienam soda aplim.

Andrejs Rastorgujevs pirmajā šautuvē

Pirmajā šautuvē Rastorgujevs netrāpīja divos mērķos, kas viņu atvirzīja teju minūti aiz līderiem. Vēl viens mērķis neskarts Andrejam palika otrajā ugunslīnijā.

Finišā Rastorgujevs no uzvarētāja atpalika minūti un 45,9 sekundes. Sezonā pirmoreiz 18.vietu Andrejs izcīnīja pirmajās sprinta sacīkstēs Estersundā, Zviedrijā.

Aleksandrs Patrijuks finišēja 92.vietā, bet Roberts Slotiņš sacensības noslēdza 101. pozīcijā un apsteidza deviņus konkurentus. Arī Patrijuks un Slotiņš veica pa trim soda apļiem.

Pasaules kausa ceturtā posma turpinājumā sestdien paredzētas stafetes kungiem un dāmām, bet svētdien vēl ieplānotas sacensības distancēs ar masu startu.