Treneri priecē biatlonista Rastorgujeva augošā stabilitāte šaušanā

Pēc cīņas ar vīrusiem pašā sezonas sākumā Latvijas izlases līderis Andrejs Rastorgujevs vēl nav labākajā fiziskajā formā, taču biatlonista treneris Intars Berkulis ir pārliecināts, ka tā uzlabosies, un sarunā Latvijas Radio viņš priecājās par sportista pieaugošo stabilitāti šaušanā.

Šaušanai vispirms jānostabilizējas, bet pēc tam augs arī šaušanas ātrums, paskaidroja Berkulis. Viņš atzina, ka Rastorgujevam pēc slimošanas vēl pietrūkst spēka pēdējam aplim, taču fiziskā forma atgriezīsies. 

Pasaules kausa posma sacensībās sprintā Rastorgujevs ceturtdien Slovēnijā ar vienu kļūdu šaušanā ierindojās 31.vietā un sestdien startēs iedzīšanā. Berkulis atturējās prognozēt, kā Rastorgujevam veiksies iedzīšanā, jo vienmēr gribas ieņemt augstākās vietas, un pēc tā sportists arī tiecas. Iepriekš tieši iedzīšanā Rastorgujevs ir sasniedzis augstas pozīcijas, tostarp arī šosezon viņš līdz šim labāko rezultātu - 26.vietu - ieguva iepriekšējā posmā iedzīšanā.

Berkulis atgādināja, ka labam rezultātam vajag dažādu faktoru sakritību. "Visam jāsakrīt - pašam labi jāšauj, jākustina kājas, un tad arī uz augstu vietu var cerēt," sacīja treneris.

Savukārt par pārējiem Latvijas izlases sportistiem vēl ir pāragri izdarīt secinājumus, kam būs laiks sezonas beigās, atzina treneris. Ingus Deksnis un Roberts Slotiņš ceturtdien ierindojās tabulas lejasgalā. 

Piektdien sprintā startēs sievietes, kuru vidū būs arī Baiba Bendika. Pēc sestdien paredzētajām sacensībām iedzīšanā posms Pokļukā beigsies svētdien, kad cīņa būs distancēs ar masu startu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Biatlons
Sports
Jaunākie
Interesanti