Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšanas sprints sievietēm

Biatlons

Andreja Rastorgujeva pirmā šaušana

Pasaules kauss biatlonā. Stafete vīriešiem

Latvijas biatlona komandai izdodas finišēt stafetē

Austrijā, Hohfilcenē, Pasaules kausa posma biatlonā noslēgumā stafetē vīriešiem 4x7,5 km distancē Latvijas biatlonistiem izdevās finišēt 21. pozīcijā, aspteidzot Lietuvas un Japānas komandas.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Norvēģijas izlase - veiksmi komandai nodrošināja Juhanness Tīngnēss Bē, bet komandā vēl bija bija Juhanness Dāle, Ērlens Bjēntegords un Tarjejs Bē. Otrajā vietā ierindojās Vācija, bet trešo vietu izcīnīja Francija. Tieši aiz goda pjedestāla palika Kanādas izlase.

Latvijas komandas sastāvā startēja Edgars Mise, Andrejs Rastorgujevs, Roberts Slotiņš un Aleksandrs Patrijuks. Kopumā pieteiktas 27 komandas, bet finišēja 23.

Pirmais uz starta devās Mise. Pirmajā ugunslīnijā viņš izmantoja vienu rezerves patronu, un Latvija no 26. starta pozīcijas pakāpās uz 19. vietu. Otrajā ugunslīnijā Edgars pieļāva vienu kļūdu. Stafeti Mise nodeva Rastorgujevam, jau esot 20. pozīcijā.

Rastorgujevs pirmajā šautuvē bija precīzs, un pakāpās uz 17. pozīciju. Otrajā šautuvē viņš izmantoja vienu rezerves patronu, un pakāpās uz 15. pozīciju. 14. pozīcijā esot, viņš nodeva stafeti Slotiņam.

Slotiņš šaušanā nopelnīja divus soda apļus, kas lika Latvijai noslīdēt par piecām pozīcijām. Divi soda apļi arī otrajā ugunslīnijā, un Latvija jau noslīdēja uz 23. pozīciju.

Kā 23. vietā esošs, stafeti pārņēma Patrijuks, kurš pirmajā ugunslīnijā izmantoja divas rezerves patronas un pacēlās uz 22. pozīciju. Otrā ugunslīnija bez kļūdām, un Latvija pakāpās uz 21. pozīciju.

Līdz gada beigām biatlonā paredzēts vēl viens Pasaules kausa posms, kas nākamnedēļ risināsies Francijā.