Norvēģijas biatlonistes Pasaules kausa sacensībās vēlreiz uzvar stafetē

Norvēģijas biatlonistes piektdien Rūpoldingā, Vācijā, palika nepārspētas 4x6 kilometru stafetē, gūstot sezonā ceturto uzvaru pēc kārtas.

Uzvarētājas Karolīna Ofigstada Knotena, Ingrida Lanmarka Tandrevolda, Tirila Ekhofa un Marte Olsbu Roiselanna finišēja pēc stundas, astoņām minūtēm un 46,4 sekundēm. Francūzietes finišu sasniedza 10,7 sekundes vēlāk un bija otrās, bet laureātu trijnieku noslēdza Šveices biatlonistes 20,7 sekundes aiz uzvarētājām. Pirmo trīs vietu ieguvējas iztika bez soda apļu veikšanas.

Startēja 23 valstu kvarteti, kuru vidū nebija Latvijas biatlonistu.

Jau vēstīts, ka trešdien sprintā sievietēm 23.vietu ieguva Baiba Bendika, bet ceturtdien sprintā vīriešiem 16. pozīcijā finišēja Latvijas izlases līderis Andrejs Rastorgujevs, sasniedzot sezonā labāko rezultātu.

Posma turpinājumā sestdien būs komandu stafete vīriešiem, bet svētdien vēl risināsies sacensības iedzīšanas distancēs.