Pasaules kauss biatlonā. Sprints sievietēm.

Biatlons

Pasaules kauss biatlonā. Stafete sievietēm

Pasaules kauss biatlonā. Sprints vīriešiem.

Rastorgujevs sprintā finišē ceturtajā desmitā biatlona Pasaules kausa posmā

Latvijas biatlona līderis Andrejs Rastorgujevs piektdien Hohfilcenē, Austrijā, Pasaules kausa posmā ierindojās 39.vietā 10 kilometru sprintā, kur mēroja trīs soda apļus.

Rastorgujevs vienīgais no Latvijas biatlonistiem kvalificējās startam iedzīšanā, jo Roberts Slotiņš un Aleksandrs Patrijuks labāko sešdesmitniekā netika, ieņemot vietas tuvāk rezultātu tabulas beigu galam.

Uzvarēja norvēģis Johaness Tinjess Bē, kurš nesašāva vienu mērķi un mērķa līniju šķērsoja pēc 25 minūtēm un 7,8 sekundēm. Uz pjedestāla pakāpās arī vienu soda apli veikušais francūzis Simons Destjē un nekļūdīgi šāvušais krievs Aleksandrs Loginovs. Destjē no uzvarētāja atpalika 7,8 sekundes, turpretim Loginovs bija 14,6 sekundes lēnāks nekā Bē.

Rastorgujevs pirmajā šautuvē netrāpīja vienā mērķī, vēl divus soda apļus slēpoja pēc otrās ugunslīnijas un izredzes uz augstu vietu sev neatstāja. Andreju no uzvarētāja šķīra viena minūte un 36,1 sekunde.

Slotiņš ar piecām kļūdām šaušanā noslēdza pirmo simtu, turpretim trīs mērķus nesašāvušais Patrijuks ierindojās 106.vietā un apsteidza trīs sāncenšus.

Jau vēstīts, ka 7,5 kilometru sprintā sievietēm piektdien 36.vietu ieguva Baiba Bendika, savukārt Jūlija Matvijenko finišēja 89.pozīcijā.

Posma turpinājumā sestdien notiks sieviešu stafete un sacensības iedzīšanas distancē vīriešiem, savukārt svētdien stafete būs vīriešiem, bet iedzīšanas distance - sievietēm.