Četras kļūdas šaušanā liedz biatlonistei Bendikai kvalificēties iedzīšanai

Latvijas spēcīgākā biatloniste Baiba Bendika ceturtdien Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā Antholcā, Itālijā, nesašāva četrus mērķus un ierindojās 63.vietā 7,5 kilometru sprintā. Ieskaites punktus Pasaules kausa sezonas kopvērtējumā ieguva 40 ātrākās dalībnieces, bet 60 biatlonistes sestdien startēs iedzīšanā.

Uzvarēja nekļūdīgi šāvusī čehiete Marketa Davidova ar finišu pēc 21 minūtes un 40,7 sekundēm. Otro vietu ieguva 1,7 sekundes lēnākā Somijas biatloniste Kaisa Mekereinena, bet norvēģiete Marte Olsbu Roiselanda ar finišu 3,5 sekundes pēc uzvarētājas nopelnīja vietu uz pjedestāla zemākā pakāpiena. Kaisa Mekereinena un Marte Olsbu Roiselanda slēpoja pa vienam soda aplim.

Bendika vienu soda apli mēroja pēc šaušanas guļus, bet vēl trīs mērķi neskarti Latvijas sportistei palika otrajā ugunslīnijā, šaujot stāvus. No uzvarētājas Baiba 94 dalībnieču konkurencē atpalika divas minūtes un 26,9 sekundes.

Vīrieši sprintā sacentīsies piektdien, sestdien iedzīšanas distancēs startēs gan vīrieši, gan sievietes, bet svētdien vēl būs sacensības distancēs ar masu startu. Antholcā notiek pēdējās Pasaules kausa posma sacīkstes pirms seriāla pārcelšanās uz diviem posmiem Ziemeļamerikā.