Biatloniste Bendika sprinta sacensībās Kontiolahti finišē punktos

Somijā, Kontiolahti, sestdien turpinājās Pasaules kausa posms biatlonā, kurā sprinta sacensībās Latvijas biatlonistei Baibai Bendikai izdevās finišēt punktos, dalītā 28. vietā.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Austrijas biatloniste Līza Terēza Hauzere, kura šāva bez kļūdām un finišēja 20 minūtēs  39,5 sekundēs. Otrajā vietā itāliete Lisa Vitoci, kura no līderes palika vien 17,3 sekundes.

Baiba Bendika trasē devās ar 44. numuru. Pirmajā ugunslīnijā viņa nopelnīja divus soda apļus. Otrajā šautuvē Baiba bija nevainojama. No uzvarētājas viņu šķīra minūte un 3,2 sekundes, kas deva dalītu 28. vietu.

Sanitai Buliņai startā 63. numurs. Pirmajā ugunslīnijā viņai divas kļūdas. Stāvus šaušanā Sanita nevainojama. No līderes viņa atpalika minūti un 47 sekundes, kas ļāva ierindoties 50. vietā.

Buliņa finiša taisnē

Sandra Buliņa startā devās ar 83. numuru. Pirmajā ugunslīnijā viņa nopelnīja vienu soda apli, bet otrajā, gluži tāpat kā dvīņumāsa, šāva bez kļūdām. Sandru no Hauzeres šķīra divas minūtes 14,8 sekundes, kas ļāva sacensības noslēgt 64. vietā.

Trešdien 15 kilometru individuālajā distancē Bendika ierindojās 44. vietā, bet Sandra un Sanita Buliņas attiecīgi 75. un 85. vietā.