Rastorgujevs ar piecām kļūdām šautuvē iedzīšanas sacensībās finišē 22. pozīcijā. Spilgtākās epizodes

Nove Mesto Čehijā svētdien Pasaules kausa posmā biatlonā iedzīšanas sacensībās vīriešiem Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs ierindojās 22. vietā.

Par uzvarētāju tika kronēts Norvēģijas biatlonists Tarje Bē, kurš finišēja 28 minūtēs un 17,3 sekundēs. Tarje par uzvarētāju iedzīšanas sacensībās kļuva vairāk nekā pēc desmit gadu pārtraukuma. Otrajā vietā Johanness Tinjess Bē, kurš no brāļa atpalika 8,2 sekundes. Trijnieku noslēdza francūzis Simons Destjē, kurš no uzvarētāja atpalika 11,5 sekundes.

Sacensību līderi finišā

Rastogujevs iepriekš sprinta sacensībās, pieļaujot divas kļūdas šautuvēs, ierindojās 17. vietā.

Pirmajā ugunslīnijā Andrejs pieļāva vienu kļūdu, bet tas neliedza viņam pakāpties par vienu pozīciju un atgriezties trasē kā 16. Arī otrajā šautuvē viena kļūda, un Rastorgujevs noslīdēja uz 17. pozīciju.

Rastorgujevs finiša taisnē

Trešajā šautuvē Andrejs ieradās jau kā 15., bet atkal viena kļūda, kas lika viņam atkal zaudēt vienu pozīciju. Diemžēl pēdējā ugunslīnijā Rastorgujevam jau divas kļūdas, un trasē viņš atgriezās 28. pozīcijā. Toties finišu Andrejs sasniedza jau kā 22., no uzvarētāja atpaliekot minūti un 53 sekundes.

Iedzīšanā līderis ar 279 punktiem ir norvēģis Sturla Holms Legreids, 275 punkti ir  Juhannesam Tīngnēsam Bē, bet trešais ar 266 punktiem ir francūzis Emiljēns Žaklēns. Rastorgujevs ar 79 punktiem ieņem 25. vietu.

Visu disciplīnu kopvērtējumā līderpozīcijās ar 955 punktiem ir J.T.Bē. Lēgreidam ir 922 punkti mazāk, bet Tarje Bē sakrājis 763 punktus. Rastorgujevs ar 255 punktiem ierindojas 24. pozīcijā.