Biatlons

Bendika finišē

Biatlons

Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšanas sprints vīriešiem. Pārraide no Rūpoldingas Vācijā

Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšanas sprints sievietēm

Bendika Rūpoldingā iedzīšanas sacensībās finišē 26. pozīcijā

Pasaules kausa posmā biatlonā Vācijas trasē Rūpoldingā iedzīšanā sievietēm Baiba Bendika izcīnīja 26. vietu, bet par sacensību uzvarētāju kļuva norvēģiete Tirila Ekhofa. Pasaules kausa turpinājumā iedzīšana vīriešiem, ko plkst. 15.20 sāks raidīt replay.lv.

Par 46,3 sekundēm lēnāka bija slovākiete Paulina Fialkova, ierindojoties otrajā vietā, bet trijnieku noslēdza zviedriete Hanna Ēberga.

Baiba trasē devās ar 23. numuru. Pirmajā ugunslīnijā viņa pieļāva vienu kļūdu un trasē atgriezās, esot 28. pozīcijā. Pie 3,5 kilometru atzīmes viņa jau bija 29. pozīcijā. Bez kļūdām Bendika neiztika arī otrajā šautuvē, trasē atgriežoties ar divu pozīciju zaudējumu.

Trešajā ugunslīnijā Bendika ieradās, esot 32. pozīcijā, un šoreiz viņa šāva precīzi, pakāpjoties uz 18. vietu. Diemžēl pēdējā ugunslīnijā Baibai atkal kļūda, kas lika noslīdēt uz 25. pozīciju. Taču finišēja viņa 26. pozīcijā, atpaliekot no līderes divas minūtes un 29,7 sekundes.

Baiba Bendika finišā

Pasaules kausa kopvērtējumā līderpozīcijās ar 501 punktiem ir Ekhofa, otro vietu ar 459 punktiem ieņem Doroteja Vīrere, bet trešā ar 342 punktiem ir Ēberga. Bendika ar 72 punktiem ir 41. pozīcijā.

Jau ziņots, ka Bendika trešdien izcīnīja tiesības piedalīties iedzīšanā, 7,5 km sprinta distancē sašaujot visus mērķus un pakāpjoties uz 23. vietu, kas ir labākais šīs sezonas rezultāts.

Arī vīru konkurencē ne bez Latvijas dalības – mūsu valsts šobrīd labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sprintā finišēja 16. pozīcijā.