Estersundā stafetē vīriem uzvar Norvēģijas biatlonisti; latvieši nefinišē

Zviedrijā, Estersundā turpinās Pasaules kausa posms biatlonā, kur sestdien kaislības risinājās 4x7,5 km stafetē vīriešiem. Latvijas biatlonistiem gan stafeti pabeigt neizdevās, tomēr komanda palika 23. vietā 27 komandu konkurencē.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Norvēģijas komanda, kas finišēja stundā, 14 minūtēs un 9,3 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās Francijas biatlonisti, kas atpalika no uzvarētājiem 11,2 sekundes, bet trijnieku noslēdza Krievijas biatlonisti, kas no norvēģiem atpalika 45,9 sekundes.

Līderu finišs

Pirmais startā devās Aleksandrs Patrijuks. Pirmajā ugunslīnijā viņš izmantoja vienu rezerves patronu, bet otrajā pat tika pie soda apļa. Stafeti Renāram Birkentālam viņš nodeva, esot 24. pozīcijā.

Patrijuks nodod stafeti Birkentālam

Birkentāls pirmajā ugunslīnijā ieradās, esot 25. pozīcijā, bet šāva viņš lieliski, bez kļūdām. Otrajā gan viena kļūda, kā rezultātā izmantota viena rezerves patrona. Distancē viņš atgriezās 23. pozīcijā.

Edgars Mise pirmajā ugunslīnijā ieradās, esot 25. pozīcijā, viņš izmantoja divas rezerves patronas, un trasē atgriezās 24. pozīcijā. Arī otrajā šautuvē viņš izmantoja divas rezerves patronas, un stafeti Robertam Slotiņam nodeva, esot 23. pozīcijā.

Slotiņš ieradās pirmajā ugunslīnijā, esot 22. pozīcijā, taču tur vajāja neveiksmes - izmantotas visas rezerves patronas un nopelnīts soda aplis. Līdz ar to arī Latvijas komandai sacensības neizdevās noslēgt.

Jau ziņots, ka Andrejs Rastorgujevs diskvalifikācijas dēļ šogad nevar piedalīties Pasaules kausa sacensībās.