Stiprais vējš netraucē biatlonistei Tandrevoldai izcīnīt uzvaru masu startā. Spilgtākie mirkļi

Pasaules kausa pēdējām sacensībām dāmu konkurencē masu startā par uzvarētāju kļuva norvēģiete Tandrevolda, gūstot pirmo uzvaru karjerā. Viņa arī ieguva Mazo kristāla globusu - arī pirmo viņas karjerā.

Sacensību gaitu diezgan būtiski ietekmēja vējš, un tā dēļ pat pieredzējušās līderes kļūdījās šautuvēs, līdz pat pēdējam brīdim saglabājot intrigu, kura iegūs Mazo kristāla globusu.

Vējš ietekmē šaušanas precizitāti

Par sacensību uzvarētāju kļuva Norvēģijas biatloniste Ingrida Lanmarka Tandrevolda, kura šautuvēs pieļāva piecas kļūdas un finišēja 34 minūtēs un 53,1 sekundēs. Šī bija viņas pirmā uzvara karjerā Pasaules kausa posmos masu startā.

Līderes finiša taisnē

No viņas 6,9 sekundes atpalika Baltkrievijas sportiste Dinara Alimbekova, kurai arī šautuvēs gana daudz kļūdu – sešas. Tikmēr trešajā vietā ierindojās vāciete Franciska Preisa. Arī viņai sešas kļūdas ugunslīnijā, atpaliekot no uzvarētājas 11,1 sekundes. Lielā kristāla globusa ieguvēja norvēģiete Tirila Ekhofa šajās sacensībās finišēja tikai septītajā pozīcijā.

Šīs sacensībās, diemžēl, notika bez Latvijas sportistu dalības – mūsu meitenēm sezona jau noslēdzās iepriekš.

Biatlona sezonas pēdējais starts Pasaules kausa ieskaitē jau šovakar LTV7 un REPLAY.LV uzsāks tiešraidi no masu starta sacensībām vīriešu konkurencē.