Rastorgujevu čempionāta pēdējās sacensībās pieviļ šaušana. Spilgtākie brīži

Slovēnijā, Pokļukā ar masu starta disciplīnu vīriem svētdien noslēdzās pasaules čempionāts biatlonā. Latvijas šā brīža labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs pieļāva pārāk daudz kļūdu ugunslīnijās, tādēļ ierindojās vien 22. vietā.

Par sacensību uzvarētāju kļuva norvēģis Sturla Holms Legreids, kurš šautuvēs pieļāva vienu kļūdu. Par viņu 10,2 sekundes lēnāks bija tautietis Juhaness Dāle, bet trijnieku noslēdza francūzis Kantēns Fijons Majē.

Līderi finiša taisnē

Rastorgujevs startēja ar 17. numuru, bet jau pirmajā ugunslīnijā Andrejs tika pie diviem soda apļiem, kā rezultātā noslīdēja uz 28. pozīciju. Līdz otrajai šautuvei viņš jau divas pozīcijas bija atguvis. Diemžēl arī otrajā šautuvē Andrejam kļūda, taču ne viņam vienīgajam, un trasē viņš atgriezās kā 24.

Trešajā šautuvē Rastorgujevs ieradās kā 23., bet, diemžēl atkal kļūda, un zaudēta pozīcija. Arī pēdējā ugunslīnijā Andrejam viena kļūda, un trasē viņš atkal atgriezās kā 23. Finišēja Andrejs 22. vietā, no uzvarētāja atpaliekot divas minūtes 55,1 sekundi.

Rastorgujevs finišē

Šajā sezonā Rastorgujevs distancē ar masu startu devies tikai divas reizes – pasaules kausa posmā Pokļūkā, ieņemot 16. vietu, bet Nove Mesto viņš ierindojās 25. vietā. Tikmēr pasaules čempionātā šajā distancē piedalījies vien divas reizes, labāko rezultātu sasniedzot 2019. gadā, kad viņš ierindojās 25. vietā.