Rastorgujevs sašauj tikai pusi mērķu, Latvijas biatlonisti sprintā nekvalificējas iedzīšanai

Latvijas vīriešu biatlona izlases līderis Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Francijā sašāva tikai piecus no 10 mērķiem un Pasaules kausa posmā ierindojās 83. vietā 10 kilometru sprintā. Arī Aleksandrs Patrijuks un Edgars Mise neiekļuva TOP60, tādējādi iedzīšanas distancē Latvija nebūs pārstāvēta.

Uzvarēja nekļūdīgi šāvušais sezonas līderis norvēģis Johaness Tinjess Bē, finišējot pēc 22 minūtēm un 52,2 sekundēm. Uzvarētāja tautietis Sturla Holms Legreids atpalika 17,6 sekundes un bija otrais, kā arī laureātu trijniekā iekļuva vācietis Benedikts Dolls, kurš pirmās vietas ieguvējam zaudēja 38,8 sekundes. Arī Legreids un Dolls sašāva visus mērķus.

Andreja Rastorgujeva pirmā šaušana

Jau pirmajā šaušanā Andrejs šķīrās no izredzēm uz augstu vietu, jo guļus netrāpīja trijos mērķos. Vēl divus soda apļus viņš mēroja pēc otrās šautuves stāvus.

Rastorgujevu finišā no uzvarētāja šķīra trīs minūtes un 36,8 sekundes.

Patrijuks un Mise ieguva attiecīgi 88. un 91. vietu 100 sportistu konkurencē, abi nesašaujot pa trim mērķiem.

Pasaules kausa posma turpinājumā Anesī sievietes sprintā sacentīsies piektdien, iedzīšanas distances kungiem un dāmām būs sestdien, bet sacīkstes ar kopīgu startu – svētdien.

Sezonā ir ieplānoti deviņi Pasaules kausa posmi – pēdējais no tiem marta vidū Norvēģijā.