Rastorgujevs netiek pie medaļas pasaules čempionātā militārpersonām

Biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Somijā pasaules čempionātā militārpersonām ieguva 5.vietu 10 kilometru sprinta distancē, kur nopietnā konkurencē uzvarēja Pasaules kausa ieguvējs francūzis Martēns Furkads, informēja rīkotāji.

Nekļūdīgi šāvušais Furkads finišu sasniedza pēc 24 minūtēm un 42,0 sekundēm, bet otrais 22,1 sekundi aiz uzvarētāja bija lietuvietis Toms Kaukens, kurš mēroja vienu soda apli. Laureātu trijnieku noslēdza austrietis Simons Eders, kurš no Furkada atpalika 34,0 sekundes.

Vienu kļūdu šaušanā guļus pieļāvušais Rastorgujevs no Furkada atpalika 49,2 sekundes, un Latvijas sportistu 60 dalībnieku konkurencē apsteidza arī austrietis Davids Komacs.

Jau vēstīts, ka ceturtdien Rastorgujevs ieguva 12.vietu 15 kilometru slēpošanas distancē.

Sievietēm ceturtdien 7,5 kilometru sprintā Žanna Juškāne palika pēdējā un ierindojās 27.vietā, uzvarētājai francūzietei Anaī Beskondai zaudējot trīs minūtes un 38,9 sekundes. Pasaules čempionāts Sodankilā beigsies piektdien.