Rastorgujevs biatlonā iegūst 9.vietu pasaules čempionātā militārpersonām

Latvijas spēcīgākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs trešdien Zviedrijā ieguva 9.vietu pasaules čempionātā militārpersonām 10 kilometru sprintā, liecina rīkotāju informācija. Startēja daudzi sportisti, kas tāpat kā Rastorgujevs sezonu iepriekš aizvadīja Pasaules kausa sacensībās.

Uzvarēja Pasaules kausa sezonu 11.vietā kopvērtējumā noslēgušais francūzis Simons Furkads, kurš pēc otrās šaušanas mēroja vienu soda apli un mērķa līniju šķērsoja pēc 23 minūtēm un 31,7 sekundēm. Šveicietis Benjamins Vegers atpalika tikai 0,4 sekundes, bet trešais bija Bulgārijas biatlonists Krasimirs Aņevs, kurš uzvarētājam zaudēja 32,0 sekundes un par vienu sekundes desmitdaļu apsteidza krievu Maksimu Cvetkovu.

Gan pirmajā šaušanā, gan pēdējā ugunslīnijā Rastorgujevs atstāja pa vienam neskartam mērķim un finišā no uzvarētāja atpalika minūti un 4,7 sekundes.

Savukārt sievietēm 7,5 kilometru sprintā Baiba Bendika ieguva 19.vietu un apsteidza septiņas sāncenses. Uzvarēja poliete Kristina Guzika, kura veica divus soda apļus un finišēja pēc 21 minūtes un 58,2 sekundēm. Arī Bendika nesašāva divus mērķus un uzvarētājai zaudēja divas minūtes un 5,5 sekundes.

Orientēšanās uz slēpēm distancē Raivo Kivlenieks trešdien finišēja 11., bet Nauris Raize ieguva 20.vietu un aiz viņa palika pieci orientieristi. Sievietēm Laima Klauža ieguva 13.vietu 14 dalībnieču konkurencē.

Pasaules čempionāts dažādos ar slēpošanu saistītos sporta veidos militārpersonām Bodenē beigsies piektdien.

Rastorgujevam sezonā labākais rezultāts bija Iepriekšējā nedēļā Pasaules kausa pēdējā posmā Hantimansijskā, Krievijā, sprintā iegūtā 4.vieta.