Rastorgujevam 6 kļūdas šaušanā sagrauj cerības uz augstu vietu biatlonā individuālajā distancē

Andrejs Rastorgujevs otrdien pasaules čempionātā Oberhofā, Vācijā, netika augstāk par 56. vietu 20 kilometru individuālajā distancē, kur Latvijas biatlona izlases līderis pieļāva sešas kļūdas šaušanā. 

(papildināts ar Latvijas sportistu ieņemtajām vietām)
Pasaules čempiona titulu nodrošināja sezonas līderis norvēģis Johaness Tinjess Bē, kam izcīnīt zelta medaļu neliedza arī šaušanā nopelnītas divas soda minūtes. Uzvarētāja tautietis un līdzšinējais titula īpašnieks Sturla Holms Legreids atpalika minūti un 10,7 sekundes, nopelnot sudrabu, bet Zviedrijas biatlonists Sebastians Samuelsons bija vēl 0,4 sekundes lēnāks un noslēdza laureātu trijnieku. Legreids un Samuelsons nesašāva pa vienam mērķim. 

Johanesa Tinjesa Bē rēķinā Oberhofā ir jau četras zelta medaļas, jo iepriekš viņš palika nepārspēts sprintā un iedzīšanā, kā arī kopā ar komandas biedriem triumfēja jauktajā stafetē.

Andrejs Rastorgujevs pirmajā šautuvē 

Rastorgujevs pirmajā šaušanā guļus netrāpīja divos mērķos, nopelnot divas soda minūtes. Otrajā ugunslīnijā, šaujot stāvus, Andrejs aizvēra visus mērķus un nevainojami precīzs bija arī trešajā šaušanā, taču pēdējā ugunslīnijā trāpīja tikai vienā no pieciem mērķiem un šķīrās no izredzēm uz augstu vietu. Finišā Andreju no uzvarētāja šķīra nepilnas astoņas minūtes (+7:58,6).

Vēl divi Latvijas biatlonisti Edgars Mise un Aleksandrs Patrijuks sasniedza attiecīgi 69. un 74. vietu 104 dalībnieku konkurencē. Mise nesašāva divus mērķus, bet Patrijuks nopelnīja četras soda minūtes.

Sievietes individuālajā distancē startēs trešdien, jauktā 1+1 stafete paredzēta ceturtdien, bet vīriešu un sieviešu stafetes risināsies sestdien. Pēdējās medaļas kungi un dāmas sadalīs svētdien distancēs ar kopēju startu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti