PK posms biatlonā. Stafete vīriešiem. Finiša taisne

Biatlons

PK posms biatlonā. 10 km sprints vīriešiem. Pārraide no Nove Mesto Čehijā

PK posms biatlonā. Stafete vīriešiem

PK posmā Austrijā biatlonā stafetē vīriešiem triumfē Zviedrija

Austrijā, Hoflicenē svētdien Pasaules kausa otrais posms – kungi sacentās 4x7,5 km stafetē. Aizraujošās sacensībās uzvaru izcīnīja Zviedrijas biatlona komanda ar Pepi Femlingu, Martinu Ponsiluomu, Tošteinu Stēnersenu un Sebastianu Sāmuelsonu.

Zviedrijas sportisti finišēja stundā, 16 minūtēs un 10,6 sekundēs. Līdz pat pēdējam brīdim par uzvaru cīnījās arī Norvēģijas komanda, taču finišēja trešajā vietā, līderiem piekāpjoties par 3,6 sekundēm. Bet trijnieku noslēdza Vācijas komanda, kas līderiem piekāpās 28,8 sekundes.

Līderi nonāk finišā

Bija paredzēts, ka sacensības pārstāvēs arī Latvijas komanda, taču Edgars Mise un Roberts Slotiņš neieradās uz šīm sacensībām, dodot priekšroku zemāka līmeņa turnīram.

Tikmēr stafetē dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja Itālijas komanda - Lisa Vitoci, Aleksija Rungaldīre,  Doroteja Vīrere un Federika Ringaldīre. 8,4 sekundes viņām piekāpās un otro vietu izcīnīja Zviedrijas dāmas, bet trešajā ierindojās Francija.

Tikmēr Mise svētdien Šveicē notiekošajā Pasaules kausa junioriem pirmajā posmā desmit kilometru sacensībās izcīnīja 17. vietu, uzvarētājam Krievijas biatlonistam Vjačeslavam Maļejevam zaudējot minūtei un 41,6 sekundes. Sestdien individuālajā 15 km distancē Mise bija augstajā 18. vietā.