Norvēģu biatloniste Reiselande uzvar 10 km iedzīšanas sacensībās sievietēm

Zviedrijā, Estersundā turpinās Pasaules kausa posms biatlonā. Sestdien 10 km iedzīšanā dāmām uzvarēja norvēģiete Marte Olsbu Reiselande.

Reiselande šautuvē pieļāva tikai vienu kļūdu un finišēja 32 minūtēs un 20,6 sekundēs. Otrajā vietā ieirindojās francūziete Anaīsa Beskona, kura ugunslīnijās bija nekļūdīga, bet no uzvarētājas atpalika 4,8 sekundes.

Trijnieku noslēdza Anaīsa Ševaljē Bušē, kura arī šautuvēs pieļāva tikai vienu kļūdu, taču no Reiselandes atpalika septiņas sekundes.

Līderes finiša taisnē

Latvijas sportistes nespēja kvalificēties iedzīšanas sacensībām. Baiba Bendika ceturtdien pēc sešām kļūdām šaušanā ierindojās 104.vietā 7,5 kilometru sprintā, ar ko Latvijas biatlona izlases līderei jau noslēdzās Pasaules kausa sezonas otrais posms. Labāk veicās Sanitai Buliņai, kura sasniedza 73.vietu, ar ko gan arī nepietika, lai posma turpinājumā startētu iedzīšanas distancē.