Norvēģijas biatlonistes izcīna Pasaules kausa sezonā pirmo uzvaru stafetē

Norvēģijas biatlonistes sestdien Antholcā, Itālijā, palika nepārspētas 4x6 kilometru stafetē un pēdējā Pasaules kausa posmā pirms Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm nodrošināja sezonā pirmo uzvaru.

Uzvarētājām Karolīne Ofigstada Knotena, Tirila Ekhofa, Ida Liena un Ingrida Lanmarka Tandrevolda uzvaru nodrošināja ar finišu pēc stundas, 12 minūtēm un 54,1 sekundes. Krievijas kvartets atpalika 24,6 sekundes un finišēja otrā, bet trešo vietu ieguva francūzietes 32,6 sekundes aiz uzvarētājām.

Norvēģija veica vienu soda apli, turpretim Krievijai nācās mērot trīs soda apļus.

Iepriekš sestdien distancē ar kopīgu startu vīriešiem uzvarēja vācietis Benedikts Dolls. Latvijas sportisti dalībai šajās sacensībās nekvalificējās.

Pasaules kausa septītā posma noslēgumā svētdien stafetē spēkiem mērosies kungi, bet distancē ar kopīgu startu sacentīsies dāmas. Pēc Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm Pasaules kausa sezona atsāksies martā.