Pasaules kausa izcīņa biatlonā

Līderu finišs

Pasaules kausa izcīņa biatlonā

Pasaules čempionāts biatlonā. 15 km ar kopīgu startu vīriešiem

Pasaules čempionāts biatlonā. 12,5 km ar kopīgu startu sievietēm

Masu startā sievietēm Bendika 27. vietā, par pasaules čempioni kļūst Vīrere

Pasaules čempionāts biatlonā, kas risinās Zviedrijā, strauji tuvojas noslēgumam, un šo turnīru noslēgs masu starta sacensības. Pirmās uz startu devās dāmas, un par pasaules čempioni tika kronēta itāliete Doroteja Vīrere, izcīnot savai valstij pirmo zeltu vēsturē šajā disciplīnā. Plkst. 16.50 masu starts kungiem. Tiešraides LTV7 un REPLAY.lv.

Vīrere, kura divas reizes kļūdījās šautuvē, finiša taisnē atnāca pirmā, diastanci veicot 37 minūtēs un 26,4 sekundēs. Otrajā vietā palika Jekaterina Jurlova-Pertha, kura bija 4,9 sekundes lēnāka par Vīreri, bet trešā vieta Denīzai Hermanei, kas no līderes atpalika 15,4 sekundes.

Lai gan Baiba Bendika bija ārpus to saraksta, kuriem bija jāstartē noslēdzošajā distancē dāmām, viņa bija pirmā rezerviste, tomēr viena no dalībniecēm atteica dalību, un Baiba pasaules čempionātā varēja debitēt masu startā.

Pirmajā šautuvē Bendika nopelnīja vienu soda apli, taču arī biatlona līderes pieļāva daudz kļūdu. Baiba trasē atgriezās 21. pozīcijā.

Baiba Bendika pie 3,8 km atzīmes

Slēpojums Bendikai nevedās tik raits, otrajā ugunslīnijā divas kļūdas. Trešajā ugunslīnijā sākās pamatīgs vējš. Par spīti tam, Baiba šāva nekļūdīgi, un pacēlās uz 25. pozīciju.

Noslēdzošajā ugunslīnijā Baibai divas kļūdas, kas lika viņai noslīdēt uz trešā trijnieka beigām. Finišēja Baiba 27. vietā, no līderes atpaliekot trīs minūtes un 28,9 sekundes.

Jau ziņots, ka Andreja Rastorgujeva labākais sasniegums pasaules čempionātā bija sestā vieta 12,5 km iedzīšanā, bet Baibas Bendikas – 17. vieta sprintā. Jauktajās pāru stafetē Rastorgujevs un Bendika izcīnīja desmito vietu.

Pasaules čempionātā bez Bendikas un Rastorgujeva dalību ņēma arī debitante Jūlija Matvijenko, kā arī Andrejs Patrijuks un Roberts Slotiņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Biatlons
Sports
Jaunākie
Interesanti