Latvijas biatlonisti sprinta distancē Francijā nekvalificējas iedzīšanai

Nevienam no trijiem Latvijas biatlonistiem piektdien Pasaules kausa posmā Francijā 10 kilometru sprintā neizdevās iekļūt TOP60, kas dotu iespēju sestdien startēt iedzīšanā.

Labāko rezultātu Latvijai sasniedza Aleksandrs Patrijuks, kurš ar trim kļūdām šaušanā ieņēma 89.vietu. Edgars Mise ierindojās 100.vietā, bet Roberts Slotiņš sasniedza 105.vietu 110 dalībnieku konkurencē.

Karjerā 53. reizi Pasaules kausa sacensībās uzvarēja norvēģis Johaness Tinjess Bē, finišējot pēc 23 minūtēm un 30,3 sekundēm. Otro vietu sasniedza 7,2 sekundes lēnākais Krievijas biatlonists Eduards Latipovs, bet laureātu trijnieku noslēdza uzvarētāja tautietis Filips Fjelds Andersens, no uzvarētāja atpaliekot 18,2 sekundes. Visi trīs laureāti šāva bez kļūdām.

Mise nesašāva divus mērķus, savukārt Slotiņš pēc šaušanas mēroja četrus soda apļus.

Posma turpinājumā sestdien Anesī gan kungiem, gan dāmām būs sacīkstes iedzīšanā, bet svētdien risināsies sezonā pirmās sacensības ar kopīgu startu.

Sprintā sievietēm ceturtdien Latvijas izlases līdere Baiba Bendika startēja neveiksmīgi, nekvalificējoties dalībai iedzīšanas distancē.

Janvāra vidū pēc Pasaules kausa sestā posma noslēgsies kvalifikācija cīņa par ceļazīmēm uz Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm.