Latvijas biatlonisti netiek augstāk par devīto desmitu Pasaules kausa posma distancē

Latvijas biatlonisti ceturtdien Antholcā, Itālijā, 20 kilometru individuālajā distancē netika augstāk par vietu devītajā desmitā Pasaules kausa posmā.

Labākais Latvijas dalībnieks bija 81. vietu ieguvušais Aleksandrs Patrijuks, 92. pozīcijā ierindojās Roberts Slotiņš, bet Edgars Mise mērķa līniju šķērsoja 96. un apsteidza piecus finišējušus konkurentus.

Veiksmīga diena bija Krievijas biatlonistiem – uzvarēja nekļūdīgi šāvušais Antons Babikovs, finišējot pēc 49 minūtēm un 46,8 sekundēm, bet trešo vietu ieguva Saīds Halili, kuru apsteidza norvēģis Tarjei Bē. Uzvarētāju no divas kļūdas šaušanā pieļāvušā Bē šķīra 9,7 sekundes, savukārt Halili nopelnīja vienu soda minūti un savam tautietim zaudēja 48,5 sekundes.

Patrijuks un Slotiņš nesašāva pa sešiem mērķiem, bet Misem neprecīzi bija pieci šāvieni.

Pasaules kausa septītā posma turpinājumā piektdien individuālajā distancē startēs sievietes, sestdien būs masu starts vīriešiem un stafete sievietēm, svētdien stafetē spēkiem mērosies kungi, bet distancē ar kopīgu startu sacentīsies dāmas.