Latvijas biatlonisti ieņem 21.vietu stafetē Pasaules kausa posmā

Latvijas biatlonistu kvartets sestdien Hohfilcenē, Austrijā, ieņēma 21.vietu 4x7,5 kilometru stafetē, informēja rīkotāji. Uzvarēja norvēģi, bet aiz Latvijas biatlonistiem sezonas pirmajā vīriešu stafetē ierindojās sešas komandas.

Finiša līniju šķērsoja 19 komandas, savukārt pārējos dalībniekus ātrākie apsteidza par apli. Uzvarētāji norvēģi par 19,3 sekundēm apsteidza otrās vietas ieguvējus Zviedrijas biatlonistus, bet trešie bija krievi, kas no Norvēģijas kvarteta atpalika 21,1 sekundi.

Vienīgo soda apli Latvijas komandā veica Toms Praulītis, kurš distanci veica trešais. Pirmajā posmā Edgaram Piksonam visu mērķu sašaušanai pietika ar trim rezerves patronām, savukārt komandas līderis Andrejs Rastorgujevs otrajā posmā šaušanā bija nekļūdīgs un stafeti Praulītim nodeva 19. pozīcijā. Pēc trešā posma Latvija bija 22.vietā, bet Rolands Pužulis vienu pozīciju atguva.

Pasaules kausa posma noslēgumā svētdien būs iedzīšanas distances, kur Latviju pārstāvēs tikai Rastorgujevs, kurš ieņēma 26.vietu sprintā.