Latvijas biatlonisti gatavojas pirmajām sacensībām šovasar

Latvijas vadošie biatlonisti gatavojas Latvijas čempionātam vasaras biatlonā, kuru pirmais posms paredzēts jau nedēļas izskaņā. Tā ir lieliska iespēja vasarā labāk sagatavoties gaidāmajai sezonai, kā arī aizvadīt treniņus sacensību režīmā, stāstā Baiba Bendika.

Biatlona federācijas ģenerālsekretārs Juris Pīpkalējs atklāja, ka aizvadītā siltā ziema likusi rūpīgāk izvērtēt turpmākos plānus gan ziemas, gan vasaras periodā. Tāpat viņš pauda, ka Latvijas čempionātā startēs ne tikai pašmāju biatlonisti, bet arī spēcīgākie pārstāvji no kaimiņvalstīm.

Biatlonisti gatavojas vasaras čempionātamInita Kresa-Katkovska

  Pagājušajā nedēļā Priekuļos risinājās slēpošanas sacensības. Brīvā stila slēpojumā pārliecinoši ātrākā bija biatloniste Bendika. Slēpošanas federācijas pārstāvis Ivars Bācis norādīja, ka klasiskajā distancē slēpotāja Kitija Auziņa bija ātrākā, jo biatlonistei tā nav stiprā puse. „Otrajā dienā Bendika parādīja savu varējumu un neatstāja nekādas cerības pārējām konkurentēm,” norādīja Bācis. Viņš arī minēja, ka biatlona sacensībās Bendikai konkurence varētu būt vēl mazāka.

  Pati Bendika atklāja, ka šosezon oficiālās sacensības ar šaušanu vēl nav aizvadītas. Sportiste apsver iespēju izmēģināt nedaudz atšķirīgu šautenes laidni.

  Pēc čempionāta Bendika atkal dosies uz ārzemēm, kur turpinās trenēties kalnos.

  Vīru sacensībā konkurence varētu būt daudz sīvāka, jo tajā startēs Roberts Slotiņš, Aleksandrs Patrijuks, kā arī citi spēcīgi pārstāvji.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Biatlons
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti