Latvijas biatlonisti finišē 18. vietā stafetē

Latvijas vīriešu biatlona kvartets piektdien Anesī, Francijā, finišēja 18. vietā Pasaules kausa (PK) posmā 4x7,5 kilometru stafetē, liecina organizatoru informācija. Latvijai izdevās veiksmīgs stafetes sākums, jo komandas līderis Andrejs Rastorgujevs pirmajā posmā finišēja trešais.

Uzvarēja Krievijas kvartets, kam Rastorgujevs, Rolands Pužulis, Toms Praulītis un Edgars Piksons zaudēja piecas minūtes un 54,1 sekundi. Tikai 0,3 sekundes cīņā par pjedestāla augstāko pakāpienu zaudēja Vācija, savukārt trešie bija austrieši 26,8 sekundes aiz uzvarētājiem.

Rastorgujevs bija ātrs trasē, un šaušanā viņam pietika ar divām rezerves patronām. Pužulis otrajā posmā pozīcijas pamazām zaudēja un stafeti Praulītim nodeva divpadsmitais. Praulītis veica soda apli pēc pirmās šaušanas un Piksons pēdējo posmu varēja sākt 17. vietā. Pēc pēdējās šaušanas arī Piksonam bija jāveic soda aplis, taču finišu Latvija sasniedza, jo netika apsteigta par apli.

Startēja 24 komandas, no kurām finiša līniju šķērsoja 19 valstu biatlonisti. Posma turpinājumā sestdien sievietes un vīrieši sacentīsies sprintā, bet svētdien paredzētas iedzīšanas distances.