Latvijas biatlonisti bez Rastorgujeva jauktajā individuālajā stafetē ierindojas 12. vietā

Latvijas biatlonisti Baiba Bendika un Daumants Lūsa Zviedrijā notiekošā Pasaules kausa pirmā posma sacensībās jauktajā individuālajā stafetē svētdien izcīnīja 12. vietu, precīzi sašaujot visus mērķus, bet izmantojot septiņas rezerves patronas, liecina organizatoru informācija.

Par sacensību uzvarētājiem tika kronēti Francijas biatlonisti Martens Furkads un Marī Dorēna – Abēra. Viņi sašāva visus mērķus, izmantojot četras rezerves patronas, un distanci veica 35 minūtēs un 43,5 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās Austrijas sportisti Simonds Eders un Līza Terēza Haugere, bet trešie – vācieši Franciska Preisa un Ēriks Lesers.

Bendika un Lūsa Francijas duetam zaudēja trīs minūtes un 2,8 sekundes.

Jau ziņots, ka šajā distancē bija paredzēts startēt Bendikai un Andrejam Rastorgujevam, taču Andreja sliktās pašsajūtas dēļ tomēr tika pieņemts lēmums nestartēt, un viņa vietā uz starta devās Lūsa.

Pirms tam Pasaules kausa pirmā posma sacensībās 2x6+2,7,5 kilometru jauktajā stafetē uzvaru izcīnīja Norvēģijas biatlona izlases komanda, kuras sastāvā startēja Marte Olsbū, Fannija Hūrna Birkelanda, visiem biatlona cienītājiem labi zināmais Ūle Einārs Bjērndālens un Juhanness Tingness Bē. Otrajā vietā ierindojās Vāccijas kvartets, bet kā trešā finišēja Itālijas izlase.