Latvijas biatlonistes stafetē atpaliek par apli un ierindojas 16. vietā

Somijā notiekošajā Pasaules kausa posmā biatlonā ceturtdien 4x6 km komandu stafetē uzvaru izcīnīja Norvēģijas biatlonistes, bet Latvijas sportistes tika apdzītas par apli un tika ierindotas 16. vietā.

Trasē pirmā no Latvijas komandas devās Baiba Bendika, kurai neveicās ugunslīnijās, un viņa nopelnīja trīs soda apļus. Stafeti pārņēma Annija Sabule, kura šautuvēs izmantoja rezerves patronas, taču posma beigās tika apdzīta par apli, tādēļ Sanita Buliņa un Sandra buliņa trasē nedevās.

Uzvaru izcīnīja Norvēģijas komanda ar Marti Olsbū Reiselandi, Tirilu Ekhofu, Īdu Līenu un Ingrīdu Landmarku Tandrevoldi sastāvā, kuras finišēja stundā, deviņās minūtēs un 48,1 sekundē.

37,7 sekundes no viņām atpalika Zviedrija sportistes, bet trešajā vietā ierindojās Itālijas komanda, kas no uzvarētājām atpalika minūti un 0,2 sekundes.