Latvijas biatlonistes Pasaules kausa posmā sprintā nekvalificējas iedzīšanai

Trīs Latvijas biatlonistes ceturtdien Pasaules kausa posmā Antholcā, Itālijā, 7,5 kilometru sprintā netika 60 labāko dalībnieču vidū un nekvalificējās startam iedzīšanas distancē.

Latvijas komandā labāko rezultātu sasniedza Sanita Buliņa, ierindojoties 68.vietā. Annija Sabule finišēja 91. pozīcijā, turpretim Sandra Buliņa ieguva 94.vietu 96 dalībnieču konkurencē.

Uzvarēja mājiniece Doroteja Vīrere, finišējot pēc 20 minūtēm un 59,6 sekundēm. Francijas biatloniste Hloja Ševaljē atpalika 2,8 sekundes, bet zviedriete Elvira Ēberga uzvarētājai zaudēja 8,7 sekundes un noslēdza laureātu trijnieku. Visas trīs medaļnieces šāva nekļūdīgi.

Sanita Buliņa pieļāva divas kļūdas šaušanā, Sabule slēpoja trīs soda apļus, savukārt Sandrai Buliņai ugunslīnijās palika pieci neskarti mērķi.

Latvijas izlases līdere Baiba Bendika slimības dēļ nestartēja iepriekšējā Pasaules kausa posmā Rūpoldingā un viņu nepieteica arī sprintam Antholcā.

Posma turpinājumā piektdien sprintā sacentīsies vīrieši, sestdien kungiem un dāmām būs iedzīšanas distances, savukārt noslēgumā svētdien risināsies vīriešu un sieviešu stafetes. Antholcā notiek pēdējais Pasaules kausa posms pirms pasaules čempionāta, kas 8. februārī sāksies Oberhofā, Vācijā.