Kļūdas pēdējā ugunslīnijā liedz biatlonistei Bendikai izcīnīt medaļu pasaules čempionātā. Labākās epizodes

Slovēnijā svētdien pasaules čempionātā biatlonā sacensībās ar masu startu Latvijas biatloniste Baiba Bendika izcīnīja augsto devīto vietu.

Par sacensību uzvarētāju kļuva austriete Līza Terēza Hauzere, kura bija nekļūdīga ugunslīnijā. Šī bija viņas pirmā uzvara šajā disciplīnā.  otrajā un trešajā vietā ierindojās norvēģietes Ingrīda Lanmarka Tandervolde un Tirila Ekhofa, kuras no uzvarētājas atpalika attiecīgi 21,7 sekundes un 23 sekundes.

Līderes finiša taisnē

Baiba šautuvē ieradās, jau esot 23. pozīcijā. Viņa nekļūdīgi un ātri sašāva mērķus, un trasē atgriezās jau esot devītajā pozīcijā, un viņa turpināja kāpināt tempu. Baiba arī otrajā šautuvē bija ātra un precīza, un trasē atgriezās, esot otrajā pozīcijā, pa priekšu palaižot tikai austrieti Hauzeri.

Baiba Bendka otrajā šautuvē

Trešajā šautuvē Bendika ieradās, esot ceturtajā pozīcijā, taču atkal bija perfekta, un trasē atgriezās atkal jau kā otrā.

Bendika trešajā ugunslīnijā

Diemžēl pēdējā ugunslīnija izrādījās neveiksmīga - divas kļūdas, kas deva divus soda apļus, un sapnis par goda pjedestālu izgaisa.

Bendika pēdējā šautuvē pieļauj kļūdas

Trasē viņa atgriezās astotajā pozīcijā. Finišēja Bendika devītajā pozīcijā, atpaliekot no Hauzeres minūti un 14,3 sekundes.

Latvijas biatloniste finiša līnijā

Zīmīgi, ka šosezon viņai šajā disciplīnā būs pirmais starts. Pērn pasaules čempionātā masu startā Baiba ierindojās 18. vietā, pieļaujot piecas kļūdas šautuvēs.

Jau pllkst. 16.10 LTV7 un REPLAY.lv tiešreidē masu starta sacensības vīriešu konkurencē, kur startēs arī mūsu Andrejs Rastorgujevs.