Juškāne ar 63.vietu sāk Pasaules kausa sezonu

Žanna Juškāne ceturtdien Zviedrijā finišēja 63.vietā pirmajās individuālajās sacensībās Pasaules kausa sezonā, informēja organizatori. Vēlāk ceturtdien Estersundā 20 kilometros vīriešiem Latviju pārstāvēs Andrejs Rastorgujevs, Edgars Piksons un Rolands Pužulis.

Juškāne 15 kilometru individuālajā distancē uzvarētājai Čehijas biatlonistei Gabrielai Soukalovai zaudēja nedaudz vairāk kā sešarpus minūtes. Otrās vietas ieguvēja Slovākijas sportiste Anastasija Kuzmina no Soukalovas atpalika 1,2 sekundes, bet trešā finišēja francūziete Marī Lora Brunē, atpaliekot no uzvarētājas 16,2 sekundes.

Četrās ugunslīnijās Juškāne pieļāva septiņas kļūdas, kas pārvērtās septiņās soda minūtēs. Startēja 98 dalībnieces. Pasaules kausa sezonas pirmais posms beigsies svētdien.

Sieviešu konkurencē Latvijai ir viena starta vieta Soču olimpiskajās spēlēs, un līdz Jaunajam gadam Latvijas Biatlona federācijā plāno noteikt atbilstošāko kandidāti.