Hohfilcenē biatlonā iedzīšanā dāmām uzvar norvēģiete Ekhofa

Austrijā, Hohfilcenē, turpinājās Pasaules kausa posms biatlonā, kur iedzīšanas sacensībās dāmām uz goda pjedestāla kāpa Norvēģijas un Zviedrijas biatlonistes.

Par uzvarētāju iedzīšanā kļuva norvēģiete Tirila Ekhofa, kura šautuvēs pieļāva tikai vienu kļūdu un finišēja 28 minūtēs un 24,8 sekundēs.

Līderes ierodas finišā

Aiz Ekhofas ierindojās zviedrietes māsas Hanna un Elvīra Ēbergas. Abas māsas pieļāva pa divām kļūdām ugunslīnijās un no līderes atpalika attiecīgi 22,5 un 27,6 sekundes.

Piektdien dāmu konkurencē norisinājās sprinta sacensības, kurās Baiba Bendika ar piecām kļūdām šautuvē ierindojās 85. vietā, Sanita Buliņa ar četrām kļūdām vien 103. vietā, tādēļ Latvijas biatlonistēm līdz iedzīšanai aizsniegties neizdevās.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc astoņām sacensībām norvēģietei Martei Ulsbū-Reiselannai ir 355 punkti ir līderpozīcijas, viņai seko H.Ēbergai ar351 punktu un baltkrieviete Dinara Alimbekova ar 305 punktiem. Bendika ar izcīnīto 21 punktu ieņem 59.vietu.