Pasaules čempionāts biatlonā. Sprints vīriešiem

Biatlons

Baiba Bendika pēdējā šaušanā

Pasaules čempionāts biatlonā. 12,5 km iedzīšana vīriešiem

Francijas biatlonists Žakelēns iedzīšanā izcīna pirmo zeltu pasaules čempionātā

Pasaules čempionātā biatlonā svētdien Antholcā, Itālijā, pirmo sacensību nedēļu noslēdza vīriešu sacensības 12,5 kilometru iedzīšanas distancē, kur nepārspēts palika francūzis Emiljēns Žakelēns, izcīnot karjerā pirmo medaļu augstākā līmeņa sacensībās.

Žakelēns četrās ugunslīnijās sašāva visus 20 mērķus un distances pēdējā posmā bija pārāks par norvēģi Johanesu Tinji Bē, kurš atpalika 0,4 sekundes. Bronzu nopelnīja no pirmās pozīcijas startējušais krievs Aleksandrs Loginovs, kuru no uzvarētāja šķīra 23,9 sekundes. Bē nesašāva divus mērķus, turpretim Loginovam cerības uz vēl vienu zelta godalgu palika pēdējā šautuvē, kur tābrīža līderis nopelnīja vienīgo soda apli.

Latvijas izlases līderis Andrejs Rastorgujevs sestdien sprintā palika 70.vietā un nekvalificējās iedzīšanai, kur startē 60 biatlonisti.

Jau vēstīts, ka iepriekš svētdien iedzīšanas distancē sievietēm 9.vietu ieguva Baiba Bendika

Pasaules čempionāts turpināsies līdz 23. februārim, vēl nosakot laureātus individuālajā un masu starta distancē, kā arī vīriešu, sieviešu un jauktajā pāru stafetē.