Francijas biatlonists Fijons Maijē svin uzvaru iedzīšanas sacensībās

Francijā turpinās Pasaules kausa posms biatlonā. Sestdien trasē devās kungi 12,5 km iedzīšanas sacensībās.  Pierādot, ka iedzīšana ir Francijas sportistu biatlona disciplīna, par uzvarētāju tika kronēts Kantējs Fijons Maijē.

Francijas biatlonists ugunslīnijās bija nekļūdīgs, un finišu sasniedza pēc 30 minūtēm un 58,3 sekundēm.

Otrajā vietā ierindojās Krievijas sportists Eduards Latipovs, kurš no uzvarētāja atpalika 16,1 sekundi, bet šautuvēs pieļāva divas kļūdas. TIkmēr trešajā vietā ierindojās norvēģis Vetle Šostads Kristiansens.

Līderi finiša taisnē

Šīs sacensības, diemžēl, bez Latvijas sportistu dalības.  Nevienam no trijiem Latvijas biatlonistiem piektdien Pasaules kausa posmā Francijā 10 kilometru sprintā neizdevās iekļūt TOP60, kas dotu iespēju sestdien startēt iedzīšanā. Labāko rezultātu Latvijai sasniedza Aleksandrs Patrijuks, kurš ar trim kļūdām šaušanā ieņēma 89.vietu. Edgars Mise ierindojās 100.vietā, bet Roberts Slotiņš sasniedza 105.vietu 110 dalībnieku konkurencē.

Lai arī sacensības noritēs bez Latvijas biatlonistu dalības, tās solās būt gana spraigas un interesantas.