Francijas biatlonistes Simonas uzvara noslēdz Pasaules kausa posmu Oberhofā

Pasaules kausa sezonas sestā posma noslēgumā Francijas biatloniste Žilī Simona svētdien Oberhofā, Vācijā, uzvarēja 12,5 kilometru distancē ar masu startu.

Sacīkstēs, kur nevienai sportistei neizdevās sašaut visus mērķus, Simona finišu sasniedza pēc 40 minūtēm un 11,1 sekundes. Otrās vietas ieguvēja vāciete Franciska Preisa atpalika 3,9 sekundes, bet laureātu trijnieku noslēdza Zviedrijas biatloniste Hanna Ēberga 11,7 sekundes aiz uzvarētājas. Simona un Ēberga slēpoja trīs soda apļus, savukārt Preisai distanci pagarināja divi nesašauti mērķi.

Līdz pat pēdējai šautuvei līdere bija nekļūdīgi šāvusī Doroteja Vīrere, taču ceturtajā ugunslīnijā viņai palika divi neskarti mērķi un itāliete finišēja sestā.

Latvijas sieviešu biatlona līdere Baiba Bendika nekvalificējās masu starta distancei, kur piedalās tikai 30 sportistes.

Jau vēstīts, ka iepriekš svētdien masu starta distancē vīriešiem 25.vietu ieguva Andrejs Rastorgujevs.

Pasaules kausa sezona jau nākamajā nedēļā turpināsies ar posmu Antholcā, Itālijā.