Biatlonists Rastorgujevs sasniedz 17.vietu sprintā Pasaules kausa posmā

Latvijas spēcīgākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektdien Antholcā, Itālijā, izcīnīja 17.vietu Pasaules kausa posmā 10 kilometru sprintā, tālu neatpaliekot no sava sezonā labākā rezultāta. Rastorgujeva rēķinā bija viens soda aplis pēc šaušanas guļus.

Uzvarēja sezonas līderis norvēģis Johaness Tinjess Bē, kurš ar vienu kļūdu šaušanā finišēja pēc 23 minūtēm un 53,9 sekundēm. Nekļūdīgi šāvušais viņa tautietis Erlends Bjentegārds atpalika 17,5 sekundes un bija otrais, bet laureātu trijnieku noslēdza vienu soda apli slēpojušais francūzis Antonēns Gigonā 20,2 sekundes aiz uzvarētāja.

Aleksandrs Patrijuks ar divām kļūdām šaušanā ieguva 76.vietu, savukārt sešus soda apļus slēpojušais Roberts Slotiņš 103 dalībnieku konkurencē finišēja 101.vietā.

Rastorgujevu no pirmās vietas ieguvēja šķīra minūte un 2,9 sekundes, ko Latvijas biatlonistam būs iespēja atspēlēt sestdien iedzīšanas distancē. Pirms nedēļas iepriekšējā Pasaules kausa posmā Rastorgujevs sprintā sasniedza 13.vietu.

Sezonas sestā posma turpinājumā sestdien iedzīšanas distancēs startēs gan vīrieši, gan sievietes, bet svētdien vēl būs sacensības distancēs ar masu startu. Antholcā notiek pēdējās Pasaules kausa posma sacīkstes pirms seriāla pārcelšanās uz diviem posmiem Ziemeļamerikā.