Biatlonists Rastorgujevs pēc veselības likstu pieveikšanas: Ir atnācis vaļā

Andrejs Rastorgujevs Pasaules kausa posmā Rūpoldingā sasniedza savu sezonas labāko rezultātu Pasaules kausa sacensībās, un Latvijas biatlona līderis sarunā ar Latvijas Radio pastāstīja, ka ir cerīgi noskaņots par turpinājumu, jo izdevies atlabt pēc veselības likstām.

Rastorgujevam vajadzējis ilgāku laiku, lai atgūtos. Viņam bijis diezgan spēcīgs vīruss un vēlāk bronhīts, kā arī paliekošs klepus. Plaušās un bronhos viss bijis tīrs, taču slimošanas pēdas organismā saglabājās, turklāt, startējot ar slimību, ļoti novājinājās imunitāte. Tagad veselība ir atjaunojusies. 

Andrejs Rastorgujevs par atlabšanu pēc slimībasMāris Bergs

  "Jūtos krietni labāk nekā pirms Ziemassvētkiem un Jaunajā gadā pēc Pasaules kausa posma Oberhofā [pagājušajā nedēļā]. Vairāk ir atnācis vaļā," teica Latvijas spēcīgākais biatlonists.

  Rastorgujevs ir apmierināts ar ceturtdien iegūto 13.vietu sprintā. Lai arī šaušana guļus, kas ir Andreja spēcīgā puse, šoreiz īsti nenostrādāja, šaušanā stāvus tika aizvērti visi mērķi.

  Rūpoldingā Andrejam palīdz biatlonā pieredzējušais olimpiskais čempions Frūde Andresens. Rastorgujevs 45 gadus vecā norvēģu speciālista padomus ļoti pozitīvi vērtē, īpaši ieteikumus trases malā. Tiesa, finansējums nav pietiekams, lai Andresens varētu būt klāt katrā Pasaules kausa posmā. Rastorgujevs sagaida, ka Andresena ieguldījums palīdzēs sasniegt labāku rezultātu arī svētdien Vācijā Pasaules kausa posma pēdējās sacensībās distancē ar masu startu.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Biatlons
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti