Pasaules čempionāts biatlonā

Pasaules kausa izcīņa biatlonā

Pasaules čempionāts biatlonā

Pasaules kausa izcīņa biatlonā

Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšana sprints vīriešiem.

Biatlonists Rastorgujevs pēc pieciem soda apļiem finišē 23.vietā iedzīšanā

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Pasaules kausa posmā Antholcā, Itālijā, nopelnīja piecus soda apļus un finišēja 23.vietā 12,5 kilometru iedzīšanas distancē.

Uzvarēja sezonas līderis norvēģis Johaness Tinjess Bē, kurš, neraugoties uz trim kļūdām šaušanā, finišēja pirmais pēc 31 minūtes un 31,7 sekundēm. Otrais 34,8 sekundes vēlāk finišēja Antonēns Gigonā, bet fotofinišā par trešās vietas ieguvēju kļuva vēl viens francūzis Kventēns Fijons-Maijē. Viņš tāpat kā Simons Destjē no uzvarētāja atpalika 40,6 sekundes.

Rastorgujevu no uzvarētāja šķīra divas minūtes un 50,7 sekundes. Ikviens no 55 dalībniekiem šaušanā pieļāva vismaz vienu kļūdu.

Andreja Rastorgujeva pirmā šaušana   

Pirmajā šaušanā Andrejs bija nekļūdīgs un trasē atgriezās 13.vietā, pietuvojoties no pirmās pozīcijas startējušajam Johanesam Tinjesam Bē. Līderim Rastorgujevs tobrīd zaudēja 48,0 sekundes. 

Andreja Rastorgujeva otrā šaušana 

Tomēr pēc nākamās šaušanas guļus Rastorgujevs mēroja divus soda apļus, atkrītot uz 19.vietu. 

Vēl viens neaizvērts mērķis Andrejam palika trešajā ugunslīnijā, kas Latvijas izlases līderim gan neliedza atgūt 17. pozīciju. Tomēr vēl divi soda apļi pēc pēdējās šaušanas atvirzīja Andreju 21.vietā.

Rastorgujevs atbilstoši piektdien iegūtajai 17. vietai sprintā trasē devās minūti un trīs sekundes pēc Johanesa Tinjesa Bē. 

Sezonas sestā posma noslēgumā svētdien vēl būs sacensības distancēs ar masu startu, kur startēs arī Rastorgujevs. Antholcā notiek pēdējās Pasaules kausa posma sacīkstes pirms seriāla pārcelšanās uz diviem posmiem Ziemeļamerikā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Biatlons
Sports
Jaunākie
Interesanti